Náš domácí zvěřinec

Bufík

13. září 2014 v 17:11 | Gurmánka :)
Je to můj nejmladší bratr. Má o 15 let míň než já. Jeho první slovo bylo "buf", proto jsme mu začali říkat Bufík. Líbí se mu traktory a ovečky. Ještě jsem nepoznala roztomilejší miminko, než je on. <3 :) Tady na blogu ho budu nazývat mnoha jmény: Beník, Ben, Bufík, Bufíček...

Fotbalista

13. září 2014 v 17:03 | Gurmánka :)
Fotbalista je můj o 10 let mladší brácha, kterého baví fotbal a také chodí dvakrát týdně na trénink. Má velké nadání na matematiku a už by ve škole klidně mohl chodit o ročník výš. Toť vše o mém bráškovi. :)

Hudebnice

13. září 2014 v 16:55 | Gurmánka :)
Hudebnice je moje sestra, která je o 8 let mladší. Je nadaná snad na všechno, kromě sportů. Hraje na flétnu, zpívá ve sboru i samostatně, chodí na keramiku, výtvarku, na fotbal a to vše ji baví. Má ráda psy a nějakého si už dlouho přeje. Zajímavé na ní je, že uměla mluvit už v půl roce... Sice dělala hodně chyb, ale zvládala i celé věty. Takže to je celé o mé inteligntní sestře.

Bratr Hokejista

13. září 2014 v 15:32 | Gurmánka :)
Tady na blogu mu budu říkat prostě jen Hokejista. Je o 6 let mladší než já a už od malička miluje hokej a vše, co s ním souvisí. Každý den se účastní tréninků na ledu i mimo něj. Je závislý na elektronice a bez svého mobilu by nevydržel ani den. Už u něj začíná puberta, takže mi často leze na nervy, ale jinak je to fajn sourozenec. :)
 
 

Reklama